Ball Gown Princess

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Next Gen
Ball Gown Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli harika bir oyuna sahip olmalarını ve diledikleri her an eğlencen

Ball Gown Princess oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları çok eğlenceli harika bir oyuna sahip olmalarını ve diledikleri her an eğlencenin sınırlarını zorlamalarını sağlayabilirsiniz.

Ball Gown Princess oyununda kızlarınız güzel bir prensesin bu akşam sarayında düzenlediği ve çok önemli krallıklardan konuklarını ağırlayacağı muhteşem bir organizasyon ile düzenlenecek olan balo için hazırlanmasına yardımcı olacaklar.

Bu prensesin oldukça zengin bir gardırobu var. Bu gardırop sın derece şık ve göz alıcı prenses elbiseleri ile dolu. Kızlarınız bu elbiselerin hepsini tek tek inceleyerek içlerinden en çok beğendiklerini seçip güzel prensese giydirecekler. Bu kıyafeti şık bir ayakkabı ve gösterişli bir saç modeli ile kombine edecekler. Tabi ki onu bir de şık takılar ve aksesuarlar ile süsleyerek onun mükemmel bir görünüme kavuşmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Ball Gown Princess indir